Laokonteinerid

Laokonteinerite müük

Meie pakume müügiks erineva suuruse, värvi ja kaubamärgiga laokonteinereid

Laokonteiner sobib hästi asjade, tööristade ja materjalide hoiustamiseks ehitusobjektil, koduhoovis või mujal territooriumil. Laokonteinerite peamisteks eelisteks võrreldes merekonteineritega on kergem kaal, soodsam hind ning mugav moodulkonstruktsioon, mis võimaldab transportida mitut konteinerit korraga. Miinuseks on see, et konteinerit saab tõsta ainult siis, kui see on tühi.

Hetkel müügis

Laokonteinerite tüübid

Basic

Konteinerid on valmistatud 0,60 mm külmvaltsitud tsingitud terasest. Põrand on kaetud OSB plaatiga. Komplekti kuulub kaks ukselukku koos võtmetega. Mugav konstruktsioon võimaldab paari inimese abil lihtsalt ja kiirelt konteinerit paigaldada raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

Standart

Konteinerite külje- ja katusepaneelid on valmistatud 0,60 mm külmvaltsitud tsingitud terasest. Tugevuse suurendamiseks on konteineritel karkass, mis paigaldatakse konstruktsiooni mõlemasse otsa ja keskele. Põhi on valmistatud 2 mm tsingitud terasest, mis on varustatud alus sokliga. See hoiab alumist külge maapinnaga kokkupuutumast. Põrand on täispuidust. Komplekti kuulub üks ukselukk koos võtmetega.

Containex

Moodulkonteinerid tunnustatud kaubamärgilt Containex eristuvad erakordselt kõrge kvaliteedi ja kokkupandava konstruktsiooni poolest. See võimaldab kasutada konteinereid nii üksikult, kui ka moodulhoonete ehitamisel. Terasraam on varustatud tõstuki jaoks mõeldud avadega ja konteinereid saab üksteise peale laduda kuni kolmanda korruseni.

Laokonteinerite tarnimine

Kokkupandud laokonteinerid tarnime kraana-manipulaatori abil kliendi objektile üle Eesti. Kohaletoimetamise tasu sõltub ajakulust ja asukohast.
kraanauto tõstab laokonteinerit

Tasuta konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust

Müük

Mere- ja laokonteinerid / Valmis soojakud /  Saunad

Müük & Ehitus

Moodulmajad / Soojakute ehitus

Meiega ühenduse võtmiseks võite kasutada ka allolevat vormi

    Teie sõnum on edukalt saadetud, võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!
    envelopephone-handsetcrossmenu